Впевненість у кожному кроці
Деревина та технології

ЕЛЕГАНТНІ СХОДИ ІЗ ДЕРЕВА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Маршеві сходи Г-подібні сходи П-подібні сходи Гвинтові сходи Комбіновані сходи
 • Продукція ТОВ «К’Лен»

  • натуральний і екологічно чистий продукт;
  • красивий естетичний вигляд, сучасний дизайн;
  • довговічний та надійний продукт.

 • Співпраця з ТОВ «К’Лен»

  • стабільність поставок;
  • індивідуальний підхід до клієнта;
  • знижки при тривалому співробітництві.
 • Унікальність ТОВ «К’Лен»

  • використання власної сировини;
  • повний цикл виробництва;
  • співпраця як з оптовими, так і роздрібними клієнтами.

 

ТОВ «К’ЛЕН» – ЯКІСНІ ВИРОБИ ІЗ ДЕРЕВА

ТОВ «К’Лен» пропонує Вам вироби з натурального дерева від українського виробника. В нашому асортименті Ви знайдете стовпи, балясини, дерев’яні сходи, поручні з дерева, поручні з дерева, підбалясники, сходини, підсходинки, огородження для сходів, вікна, двері, паркетну дошку, паливні брикети та багато іншого. Деревина – це той матеріал, який ніколи не розчарує: бездоганний зовнішній вигляд, бузукорізненное якість і абсолютна екологічність. До всього цього додайте тривалий термін експлуатації.

 

Ви дбаєте про своє здоров’я і здоров’я близьких? Тоді Ви розумієте, наскільки шкідливі для самопочуття навіть найякісніші штучні матеріали. Тоді, коли дерево не тільки безпечне для людини, але й позитивно впливає на емоційний стан. А та вироби з дерева (наприклад, сходи із дерева) прекрасно підходять і для дому, і для садових і приміських ділянок. До того ж, сучасні матеріали, якими ми обробляємо деревину, дозволяють зберегти її властивості без застосування небезпечних лаків, просочень і клеїв. 

Ліжко Ліжко Ліжко Журнальний стіл

Переваги дерев’яних виробів:

 • Піддатливість деревини, яка дозволяє створювати дивовижної краси і міцності, такі як: двері, вікна, сходи для будинку, а також комплектуючі до них. Метал і пластик не дозволяють виготовляти настільки складні композиції.
 • Безпека використовуваних матеріалів – вони екологічні і нешкідливі для людського здоров’я. Ви зможете, наприклад, замовити сходи у свій будинок і не думати про її вплив на організм Ваших близьких, оскільки вона не буде випаровувати небезпечні пари і не буде викликати алергію.
 • Довгий термін служби. Вироби з дерева при правильному догляді і своєчасному ремонті можуть зберігатися століттями. Такий матеріал завжди піддається поліровці для досягнення ідеальної поверхні.
 • Привабливий зовнішній вигляд. У всі часи вироби з дерева були актуальними, оскільки вони здатні прикрасити будь-який інтер’єр і надати йому дорожнечі, витонченості та краси, підкреслити оригінальність.

Таким чином, деревина – це одне з найкращих рішень для облагороджування інтер’єру Вашого будинку. Ви зможете замовити меблевий щит, красиві вікна, двері різноманітного дизайну, сходи для будинку в Києві, Закарпатті, Криму, також сходи у Львові. Ви ще не переконались, що сходи на замовлення Львів отримує висококласні? Поспішіть. Ви варті найкращого вже сьогодні.  І  хоча основним напрямком нашої роботи залишається Україна, Ви можете придбати сходи на замовлення навіть в Німеччині. 

Купуйте дерев’яні сходи у Львові!

Основним профілем роботи нашої компанії є дерев’яні сходи в усіх їх різновидах, а також комплектуючі до них. Проектування сходів ніхто не зробить краще, ніж ми. Наші сходи Львів уже давно визнав найякіснішими.  За допомогою наших фахівців Ви зможете дати нове дихання інтер’єру свого будинку. 

Дерев’яні сходи від виробника – розумний вибір розумної людини.

Вони прекрасно виглядають, довго служать Вам вірою і правдою, а через багато років перетворюються в цінне антикварне виріб. Сходи дерев’яні з класичних порід дерева облагороджують зовнішній вигляд приміщення, надають йому особливий шарм, який можуть надати лише сходи з дерева.

Кращі сходи Київ замовляє у нас.

Коли стоїть питання, де краще замовити сходи в Києві, правильну відповідь лише один. Звертайтеся в ТОВ «К’Лен». Тут працюють тільки професіонали своєї справи, які з радістю беруться за кожен новий замовлення. Ми перетворюємо деревину в прекрасні вироби, які відображають Ваш вишуканий смак.

Щоб замовити виготовлення сходів або будь-якої іншої вподобаної Вам продукції з каталогу ТзОВ «К’Лен», необхідно всього лише зв’язатися з нашими представниками. Їх контактні номери є в розділі «Контакти» нашого сайту. Це Київ, Іршава, Сімферополь, Альтендіез.

Сходи Огорожа Огорожа Сходи

Звертайтеся до нас вже сьогодні! Замовляйте дерев’яні сходи, ціни на які Вас приємно здивують!

 

 

 

Останні новини

29.01.2016

З 16 по 19 лютого цього року в м.Бад-Зальцуфлен (Німеччина) відбудеться …
Читати далі →

13.06.2015

ТзОВ «К’Лен» представило Закарпаття на міжнародній виставці Іnterzum -2015 З українською …
Читати далі →

Передзвонити мені Задати питання майстру