Меблевий щит

 

Меблевий щит – це матеріал для виготовленні сходів,  меблів і різних столярних виробів, виготовлений шляхом склеювання дерев’яних ламелей в ширину і в довжину. Їх роблять з масиву бука, ясена, дуба. Щити використовують не тільки для створення виробів з дерева, а й для оздоблення інтер’єру.

Технічні характеристики та стандартні розміри меблевого щита:

Стандартні розміри зрощеного меблевого щита Технічні характеристики зрощеного меблевого щита Стандартні розміри цільного меблевого щита Технічні характеристики цільного меблевого щита
Зрощений Цільний

Цільний меблевий щит, довжина якого перевищує 1200 мм ми виготовляємо на замовлення. Його ціну ми уточнюємо окремо: все залежить від специфіки.

Із меблевого щита можна виготовити:

  • сходини та підсходинки;
  • окремі елементи корпусних меблів;
  • дерев’яні стільниці та боковини ліжок;
  • оздоблювальні настінні та настельні панелі для закладів ресторанного бізнесу;
  • різноманітне покриття для підлоги.

Також меблевий щит – відмінний декоративний матеріал. Крім зовнішніх якостей, він підкорить Вас своїми характеристиками. Адже він гігієнічний, безпечний і довговічний. До того ж – має властивість, завдяки якому регулює вологість повітря. А головна його перевага – це абсолютна і 100% екологічність.

Якісний меблевий щит купити Київ радить купувати з запасом!

Найкраще меблевий щит купити заздалегідь і трохи більше, ніж потрібно. Самі розумієте, всяке буває і завжди потрібно мати запасний матеріал. Звичайно, якщо Вам спочатку потрібно багато матеріалу, то Пропонуємо Вам відмінні умови, якщо Вас цікавить меблевий щит оптом. Вартість буде ще краще, ніж в роздріб.

Меблевий щит Київ купує у ТОВ «К’Лен»!

На меблевий щит ціна – не останній аргумент при покупці. На першому місці якість, звичайно ж. Але захмарні ціни зовсім не радують покупця. Саме тому на наші меблеві щити ціни більш ніж демократична. Адже ми розуміємо, яке витратна справа ремонт або оздоблення приміщень. І намагаємося зробити його менш проблемним в фінансовому плані.

Ви вже оцінили цей матеріал? Пропонуємо Вам міцний і надійний меблевий щит з натурального дерева українських Карпат для затишного облаштування Вашого будинку.

Ми надаємо Вам можливість як оптової, так і роздрібної покупки, а також доставку обгорнути в термоплівку товару за окремою попередньою домовленістю. Вибирайте вид дерева, визначте метраж і поспішайте замовити кращий меблевий щит.

Доступно і якісно? Це продаж меблевого щита для підлоги від ТОВ “К’ЛЕН”. Замовте собі вже сьогодні!

 

Передзвонити мені Задати питання майстру